Menu
Your Cart

Elektrikli Süpürgeler

Elektrikli Süpürgeler

Bosch  BGS41PET1 Serie | 6 Toz torbasız SüpürgeProAnimal Kırmızı Bosch  BGS41PET1 Serie | 6 Toz torbasız SüpürgeProAnimal Kırmızı
Ücretsiz Kargo
Evcil Pet sahipleri için: Özel geliştirilmiş AirTurbo başlık sayesinde daha hızlı temizlik** . ProAnimal süpürgeniz hayvan tüylerini temizlemenizi çok daha kolay hale getirecek SelfClean özelliğine sahip. Başlıkta bulunan jilet sayesinde, başlıkta toplanan hayvan tüylerini tek bir hareketle, kolayca..
2.773,00TL
Bosch  BGS7POW1Serie | 8 Toz torbasız SüpürgeProPower Siyah Bosch  BGS7POW1Serie | 8 Toz torbasız SüpürgeProPower Siyah
Ücretsiz Kargo
ProPower - güçlü turbo başlık ile derinlemesine temizlik.10 yıl motor garantisi*: Almanya’da üretilen Bosch motor teknolojisi ile sürekli yüksek performansTurbo Başlık: Yüksek hızlı başlığı sayesinde çok daha etkili halı temizliği.Benzersiz SensorBagless™ Teknolojisi: Minimum bakım ile inanılmaz ses..
2.783,00TL
Bosch BBS61PET2 Serie | 6 Şarjlı dik süpürgeUnlimited ProAnimal Kırmızı Bosch BBS61PET2 Serie | 6 Şarjlı dik süpürgeUnlimited ProAnimal Kırmızı
Ücretsiz Kargo
Evcil hayvan sahipleri için ideal: %30'a kadar daha hızlı temizlik. Bosch'tan yeni kablosuz ProAnimal elektrik süpürgesi. BBS61PET2; Animal özel başlığı ile evcil hayvan tüylerini halı, koltuk ve minder gibi yüzeylerden kusursuzca temizler.Uzatılabilen Çalışma süresi: değiştirilebilir bataryası saye..
2.846,00TL
Bosch BBZ41FGALL Süpürge aksesuarlarıPowerProtect Bosch BBZ41FGALL Süpürge aksesuarlarıPowerProtect
Ücretsiz Kargo
PowerProtect Toz torbası: Dolsa dahi %60'a kadar yüksek emiş performansı sunar.Enerji tasarruflu süpürgelerde ekstra performans sağlayan dolmaya yakınken bile yüksek emiş gücü sunan yenilikçi toz torbasıUzun süreli kullanım sunan yenilikçi dokuEkstra yüksek toz alma kapasitesi ile %50'ye varan orand..
67,00TL
Bosch BCH86PET1 Athlet Şarjlı süpürge Bosch BCH86PET1 Athlet Şarjlı süpürge
Ücretsiz Kargo
Bosch BCH86PET1 Athlet Şarjlı süpürge..
3.355,00TL
Bosch BCS61113 Serie | 6 Şarjlı dik süpürgeUnlimited Beyaz Bosch BCS61113 Serie | 6 Şarjlı dik süpürgeUnlimited Beyaz
Ücretsiz Kargo
En kompakt çok kullanımlı kablosuz süpürgemiz. Değiştirilebilir pili Bosch Power for ALL sistemi ile entegre olup, tüm 18V yeşil seri el aletleri ailesi ile kullanılabilir.Uzatılabilen Çalışma süresi: değiştirilebilir bataryası sayesinde, ihtiyaç olması halinde ekstra batarya kullanarak çalışma süre..
2.318,00TL
Bosch BCS612KA2 Serie | 6 Şarjlı dik süpürgeUnlimited Beyaz Bosch BCS612KA2 Serie | 6 Şarjlı dik süpürgeUnlimited Beyaz
Ücretsiz Kargo
Unlimited seri 6 alüminyum beyaz rengiyle. Kutu içerisinden çıkan 2 adet batarya sayesinde 2 kat kullanım süresi sağlar. Bataryalar power for all sisteminin bir parçası olup, Bosch yeşil ürün serisindeki bataryalarla uyumludur.En kompakt dizayn: Kolay kavrama ve esnek temizlik imkanı sağlayan hafif ..
2.740,00TL
Bosch BGB6SIL1 Serie | 6 Toz torbalı SüpürgeProSilence Beyaz Bosch BGB6SIL1 Serie | 6 Toz torbalı SüpürgeProSilence Beyaz
Ücretsiz Kargo
ProSlince - Son derece sessiz yeni süpürgemizle tanışın. Sessiz ve Güçlü!!!10 yıl motor garantisi*: Almanya’da üretilen Bosch motor teknolojisi ile sürekli yüksek performansEntegre SilenceSound Sistemi sayesinde süper sessiz çalışma - sadece 66 desibel.Uzaktan kumanda ile kontrol: sümürge tutma kolu..
2.280,00TL
Bosch BGBS4HYG1 Serie | 4 Toz torbalı SüpürgeProHygienic Beyaz Bosch BGBS4HYG1 Serie | 4 Toz torbalı SüpürgeProHygienic Beyaz
Ücretsiz Kargo
ProHygienic - Güçlü performans ve alerjik bünyeler için çok daha temiz hava çıkışı.UltraAllergy Hijyenik Filtre: mükemmel filtreleme - alerjik bünyeler için özel olarak geliştirildi.10 yıl motor garantisi*: Almanya’da üretilen Bosch motor teknolojisi ile sürekli yüksek performansGüç Kontrolü: Akıllı..
1.420,00TL
Bosch BGC41Q69 Serie | 6 Toz torbasız Süpürge Pro Silence Kırmızı Bosch BGC41Q69 Serie | 6 Toz torbasız Süpürge Pro Silence Kırmızı
Ücretsiz Kargo
Benzersiz SensorBagless™ Teknolojisi: Minimum bakım ile sessiz ve güçlüKompakt tasarım sayesinde rahat kullanım ve kolay saklama..
1.900,00TL
Bosch BGL6POW1 Serie | 6 Toz torbalı SüpürgeProPower Siyah Bosch BGL6POW1 Serie | 6 Toz torbalı SüpürgeProPower Siyah
Ücretsiz Kargo
ProPower - güçlü turbo başlık ile derinlemesine temizlik.10 yıl motor garantisi*: Almanya’da üretilen Bosch motor teknolojisi ile sürekli yüksek performansUzaktan kumanda ile kontrol: süpürge tutma kolundaki uzaktan kumanda sayesinde kolay ve etkili temizlik.Turbo Başlık: Yüksek hızlı başlığı sayesi..
2.042,00TL
Bosch BGLS4PET2 Serie | 4 Toz torbalı SüpürgeProAnimal Kırmızı Bosch BGLS4PET2 Serie | 4 Toz torbalı SüpürgeProAnimal Kırmızı
Ücretsiz Kargo
Evcil Pet sahipleri için: Özel geliştirilmiş AirTurbo başlık sayesinde daha hızlı temizlik** . ProAnimal süpürgeniz hayvan tüylerini temizlemenizi çok daha kolay hale getirecek SelfClean özelliğine sahip. Başlıkta bulunan özel mekanizması sayesinde, başlıkta toplanan hayvan tüylerini tek bir hareket..
1.867,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)