Menu
Your Cart

Elektrikli Süpürgeler

Elektrikli Süpürgeler

Bosch  BGS41PET1 Serie | 6 Toz torbasız SüpürgeProAnimal Kırmızı Bosch  BGS41PET1 Serie | 6 Toz torbasız SüpürgeProAnimal Kırmızı
Ücretsiz Kargo
Evcil Pet sahipleri için: Özel geliştirilmiş AirTurbo başlık sayesinde daha hızlı temizlik** . ProAnimal süpürgeniz hayvan tüylerini temizlemenizi çok daha kolay hale getirecek SelfClean özelliğine sahip. Başlıkta bulunan jilet sayesinde, başlıkta toplanan hayvan tüylerini tek bir hareketle, kolayca..
2.164,00TL
Bosch  BGS7POW1Serie | 8 Toz torbasız SüpürgeProPower Siyah Bosch  BGS7POW1Serie | 8 Toz torbasız SüpürgeProPower Siyah
Ücretsiz Kargo
ProPower - güçlü turbo başlık ile derinlemesine temizlik.10 yıl motor garantisi*: Almanya’da üretilen Bosch motor teknolojisi ile sürekli yüksek performansTurbo Başlık: Yüksek hızlı başlığı sayesinde çok daha etkili halı temizliği.Benzersiz SensorBagless™ Teknolojisi: Minimum bakım ile inanılmaz ses..
2.812,00TL
Bosch BBZ41FGALL Süpürge aksesuarlarıPowerProtect Bosch BBZ41FGALL Süpürge aksesuarlarıPowerProtect
Ücretsiz Kargo
PowerProtect Toz torbası: Dolsa dahi %60'a kadar yüksek emiş performansı sunar.Enerji tasarruflu süpürgelerde ekstra performans sağlayan dolmaya yakınken bile yüksek emiş gücü sunan yenilikçi toz torbasıUzun süreli kullanım sunan yenilikçi dokuEkstra yüksek toz alma kapasitesi ile %50'ye varan orand..
67,00TL
Bosch BCH86PET1 Athlet Şarjlı süpürge Bosch BCH86PET1 Athlet Şarjlı süpürge
Ücretsiz Kargo
Bosch BCH86PET1 Athlet Şarjlı süpürge..
3.355,00TL
Bosch BGB6SIL1 Serie | 6 Toz torbalı SüpürgeProSilence Beyaz Bosch BGB6SIL1 Serie | 6 Toz torbalı SüpürgeProSilence Beyaz
Ücretsiz Kargo
ProSlince - Son derece sessiz yeni süpürgemizle tanışın. Sessiz ve Güçlü!!!10 yıl motor garantisi*: Almanya’da üretilen Bosch motor teknolojisi ile sürekli yüksek performansEntegre SilenceSound Sistemi sayesinde süper sessiz çalışma - sadece 66 desibel.Uzaktan kumanda ile kontrol: sümürge tutma kolu..
1.783,00TL
Bosch BGBS4HYG1 Serie | 4 Toz torbalı SüpürgeProHygienic Beyaz Bosch BGBS4HYG1 Serie | 4 Toz torbalı SüpürgeProHygienic Beyaz
Ücretsiz Kargo
ProHygienic - Güçlü performans ve alerjik bünyeler için çok daha temiz hava çıkışı.UltraAllergy Hijyenik Filtre: mükemmel filtreleme - alerjik bünyeler için özel olarak geliştirildi.10 yıl motor garantisi*: Almanya’da üretilen Bosch motor teknolojisi ile sürekli yüksek performansGüç Kontrolü: Akıllı..
1.250,00TL
Bosch BGC41Q69 Serie | 6 Toz torbasız Süpürge Pro Silence Kırmızı Bosch BGC41Q69 Serie | 6 Toz torbasız Süpürge Pro Silence Kırmızı
Ücretsiz Kargo
Benzersiz SensorBagless™ Teknolojisi: Minimum bakım ile sessiz ve güçlüKompakt tasarım sayesinde rahat kullanım ve kolay saklama..
1.391,00TL
Bosch BGL6POW1 Serie | 6 Toz torbalı SüpürgeProPower Siyah Bosch BGL6POW1 Serie | 6 Toz torbalı SüpürgeProPower Siyah
Ücretsiz Kargo
ProPower - güçlü turbo başlık ile derinlemesine temizlik.10 yıl motor garantisi*: Almanya’da üretilen Bosch motor teknolojisi ile sürekli yüksek performansUzaktan kumanda ile kontrol: süpürge tutma kolundaki uzaktan kumanda sayesinde kolay ve etkili temizlik.Turbo Başlık: Yüksek hızlı başlığı sayesi..
2.042,00TL
Bosch BGLS4PET2 Serie | 4 Toz torbalı SüpürgeProAnimal Kırmızı Bosch BGLS4PET2 Serie | 4 Toz torbalı SüpürgeProAnimal Kırmızı
Ücretsiz Kargo
Evcil Pet sahipleri için: Özel geliştirilmiş AirTurbo başlık sayesinde daha hızlı temizlik** . ProAnimal süpürgeniz hayvan tüylerini temizlemenizi çok daha kolay hale getirecek SelfClean özelliğine sahip. Başlıkta bulunan özel mekanizması sayesinde, başlıkta toplanan hayvan tüylerini tek bir hareket..
1.747,00TL
Bosch BGN2A111 Serie | 2 Toz torbalı Süpürge Bosch BGN2A111 Serie | 2 Toz torbalı Süpürge
Ücretsiz Kargo
Yeni geliştirilmiş HiSpin Motor'un aerodinamik tasarımı sayesinde daha düşük enerji tüketimiyle mükemmel hava akımı ve yüksek toz toplama performansı.10 yıl motor garantisi*: Almanya’da üretilen Bosch motor teknolojisi ile sürekli yüksek performansÇok hafif oluşu ve ultra kompakt tasarımı sayesinde ..
835,00TL
Bosch BGS41HYG1 Serie | 6 Toz torbasız SüpürgeProHygienic Beyaz Bosch BGS41HYG1 Serie | 6 Toz torbasız SüpürgeProHygienic Beyaz
Ücretsiz Kargo
Güçlü toz torbasız elektrik süpürgesi, mükemmel temizlik ve ideal taşımaya uygun olarak tasarlandı.10 yıl motor garantisi*: Almanya’da üretilen Bosch motor teknolojisi ile sürekli yüksek performansBenzersiz SensorBagless™ Teknolojisi: Minimum bakım ile inanılmaz sessiz ve güçlüEasyClean Sistemi: Toz..
2.122,00TL
Bosch BGS41PRO Serie | 6 Toz torbasız Süpürge ProPower Siyah Bosch BGS41PRO Serie | 6 Toz torbasız Süpürge ProPower Siyah
Ücretsiz Kargo
SmartSensor Control ile güçlü temizlik. Konforlu ve güçlü temizlik için dizayn edildi.QuattroPower System: yüksek teknolojili performansBenzersiz SensorBagless™ Teknolojisi: Minimum bakım ile sessiz ve güçlüEasyClean System: Zahmetsiz temizleme ve kolay çıkarılabilen toz haznesiErgonomic design: taş..
2.050,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 14 (2 Sayfa)